Engelsk fåtölj

320651

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, England, Louis quinze-stil, skinnklädsel, pärlspikad dekor, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

Rum 12

Engelsk fåtölj

Budhistorik (42 bud)
1950888
5 400
1950887
5 200
1950886
5 000
1950885
4 800
1950882
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.