Peter Åström litografi

320650

PETER ÅSTRÖM (född 1946): Komposition, signerad och daterad 1988, IV / IIX, färglitografi, ca 104x74 cm, oramad

Oramad

Rum 4

Peter Åström litografi

Budhistorik (6 bud)
1950746
550
1950153
500
1950745
450
1950153
1950039

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.