Karl Axel Pehrson

320649

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter i månsken, signerad och daterad K. A. Pehrson 84, 333/385, färglitografi, bildmått ca 62x50 cm

Fack 27

Karl Axel Pehrson
Budhistorik (12 bud)
1950721
1950705
750
1949645
700
1944833
650
1942843
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.