Etsning Anders Zorn En ring 1906

320648

ANDERS ZORN (1860-1920): En ring, signerad Zorn, 1906, etsning, ca 21,5x16 cm
LITTERATUR: Asplund 208, Hjert & Hjert 130

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
1952924
4 200
1952913
1951774
1951381
1951367

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.