Karl Axel Pehrson

320647

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson 82, HC, färglitografi, bildmått ca 65x47 cm

Fack 27

Karl Axel Pehrson

Budhistorik (16 bud)
1950697
1950724
950
1950697
900
1950723
850
1950697

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.