Oidentifierad konstnär oljemålning

320646

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Träd vid vattendrag, signerad och daterad Groth-Janson 1953, olja på duk, ca 54x73 cm

Fack 9

Budhistorik (2 bud)

1949647
1944471

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.