Maria Hillfon

320645

MARIA HILLFON (född 1945): Sommarblomster, signerad Maria Hillfon, HC, färglitografi, bildmått 35x61 cm

Fack 16

Maria Hillfon
Budhistorik (6 bud)
1950508
550
1946752
500
1950507
450
1946752
1949614

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.