Robert Hilmersson digitalt offset

320640

ROBERT HILMRESSON (född 1973): "Play Bing-Bing", signerad och daterad 2012, 1/50, offset, ca 49x48 cm

Fack 42

Budhistorik (2 bud)

1950569
1949952

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.