Väggfat och vas Stig Lindberg

320639

STIG LINDBERG, väggfat, vas, fajans, med studiohanden, märkta G/38 samt R/38, 35x17 resp 15 cm,

Bruksslitage, vasen med invändig krackelyr

Keramik/Porslin, Design

Monter 8

Väggfat och vas Stig Lindberg

Budhistorik (16 bud)
1950485
1 700
1950738
1 600
1950485
1 400
1950635
1 300
1950485

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.