Kristina Abelli Elander litografier

320637

KRISTINA ABELLI ELANDER (född 1952): (2) Frukost, signerade och daterade Kristina A Elander 89, färlitografier, samramade, ca 37x26 cm vardera

Fack 39

Budhistorik (1 bud)

1950129
2015-07-17 19:37:12

2015-07-18 kl 19:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.