Frans Wilhelm Odelmark oljemålning

320635

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Munk i vinkällaren, signerad och daterad F.W. Odelmark 1899, olja på duk, ca 81x40 cm

Obetydlig skada

Konst, Äldre måleri

Fack 39

Budhistorik (9 bud)
1950046
1949036
1 400
1946767
1 300
1945381
1943127

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.