Villa i sommarlandskap oljemålning

320634

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Villa i sommarlandskap, olja på pannå, ca 23 x 27 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Budhistorik (22 bud)
1950631
1950641
1 900
1950631
1 800
1950590
1 700
1950630
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.