Ernst Billgren litografi

320626

ERNST BILLGREN (född 1957): "Tjuv vid byrå" ur Tjyvar, signerad Ernst Billgren, numrerad 85/175, färglitografi, 48x59 cm

Fack 12

Ernst Billgren litografi
Budhistorik (7 bud)
1944102
4 200
1943758
1943758
3 600
1943079
3 400
1943079

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.