Lennart Aschenbrenner litografi

320624

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "Repet och stolen", signerade och daterad Aschenbrenner -75, EA, ca 63x47 cm

Fack 15

Budhistorik (8 bud)
1950460
750
1949978
700
1950458
700
1949978
500
1950426
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.