Anders Wallin akvarell

320622

ANDERS WALLIN (född 1953): "Glimt", signerad A. Wallin, akvarell, ca 49x52 cm

Fack 15

Anders Wallin akvarell

Budhistorik (7 bud)
1949850
2 400
1949677
1949148
1949148
1948043

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.