Månskenslandskap oljemålning

320621

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Månskenslandskap med väderkvarn, signerad och daterad Moser -80, olja på pannå, 28 x 42 cm

Sprickor

Konst, Äldre måleri

Fack 11

Månskenslandskap oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1950388
1950525
1 400
1950388
1 300
1950333
1950332

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.