Oidentifierad konstnär oljemålning

320620

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Takåsar, otydligt signerad, olja på pannå, 31x29 cm

Fack 44

Budhistorik (1 bud)

1950727
2015-07-18 18:38:39

2015-07-18 kl 18:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.