Gunnar lrasson oljemålning

320619

GUNNAR LARSSON (född 1963): Backanal, signerad och daterad Gunnar Larsson 91 a tergo, olja på pannå, ca 58x94 cm

Torrsprickor, kantskada

Rum 8

Gunnar lrasson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1944535
2015-07-10 18:02:15

2015-07-18 kl 20:36
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.