Danka Jaworska tryck på metall

320616

DANKA JAWORSKA (född 1951): På scen, signerad Danka J, tryck på metall, ca 39x47 cm

Repor

Fack 35

Budhistorik (9 bud)
1950331
1950330
700
1950329
650
1950328
600
1950327
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.