Vitrinskåp

320615

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, vitlackerat, hyllplan i glas, höjd 192, 110x40 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 2

Vitrinskåp

Budhistorik

2015-07-18 kl 20:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.