Kristian Krokfors krita

320612

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Träd vid kaj, signerad och daterad Kristian Krokfors 80, krita på millimeterpapper, ca 40x57,5 cm

Fack 40

Kristian Krokfors krita

Budhistorik (7 bud)
1949875
2 400
1950440
1949875
1949760
1 700
1949759
1 600

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.