Patrick Instedt oljemålning

320609

PATRICK INSTEDT, samtida, Blondinen, signerad och daterad Patrick Instedt -99 a tergo, olja på duk, ca 92x105 cm

Vågig duk

Rum 20

Patrick Instedt oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1950606
600
1950244

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.