Mats Pehrson serigrafi

320608

MATS PEHRSON (född 1958): "After Dark", signerad, numrerad 3/25, serigrafi, bladmått ca 48x64 cm

Fack 22

Mats Pehrson serigrafi
Budhistorik (2 bud)

1945741
700
1945739

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.