Byrå 1800-tal

320604

BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk stil, mahogny, 3 lådor med förgyllda beslag, höjd ca 85, 100x44 cm

Smärre ytskador

Rum 18

Byrå 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1950687
950
1950685
900
1950682
850
1950684
1950682
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.