Laure Albin Gulliot fotografier

320603

LAURE ALBIN GULLIOT, "Paris", 20 fotoreproduktioner, limiterad upplaga om 700 ex, numrerat 302, bladstorlek 40x29 cm

Skador och slitage, saknar titelblad samt text

Böcker/Kartor, Fotografier

Rum 2

Budhistorik (21 bud)
1950796
2 400
1950411
1950795
1950411
1 900
1950794
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.