Byrå och spegel

320577

BYRÅ, SPEGEL, gustviansk stil, 1900-talets andra hälft, grönmålade, byrå med patinerade metallbeslag och 5 lådor, höjd ca 108, 42x81 cm, spegelns mått 69,5x49,5 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå och spegel

Budhistorik (34 bud)
1950064
3 800
1950035
3 600
1950063
3 600
1950035
3 400
1950062
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.