Nattduksbord

320576

NATTDUKSBORD, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, grönmålade med patinerade metallbetslag, höjd ca 72, 47x40 cm

Smärre slitage

Rum 8

Nattduksbord

Budhistorik (30 bud)
1950224
5 000
1950223
4 800
1950188
4 600
1950106
4 400
1950170
4 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.