Johannes Andersen soffbord

320574

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffbord, Trensum 1960-tal, teak, höjd 50, 170 x 90 cm

Smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 2

Johannes Andersen soffbord

Budhistorik (8 bud)
1948476
11 000
1947232
10 500
1945174
10 000
1945172
9 000
1945170
8 000

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.