Gustave Singier

320572

GUSTAVE SINGIER (1909-1984): L'oiseau, signerad och daterad Singier 57, 23/200, färglitografi, 48x38 cm

Fack 7

Gustave Singier
Budhistorik (6 bud)
1950094
550
1949837
500
1949394
450
1947159
1942695

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.