Monogramisten CR oljemålning

320571

MONOGRAMISTEN C, Byskomakaren, monogramsignerad CR?, olja på duk, ca 45x61 cm

Märken efter spännram

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Monogramisten CR oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1949146
1948941
1 300
1948939
1948938
700
1948337
500

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.