Oidentifierad konstnär olje

320569

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, berber, signerad och daterad Si? Journés 08, olja på duk, ca 46x39 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Oidentifierad konstnär olje

Budhistorik (6 bud)
1950047
1943462
1943181
600
1941927
500
1941803

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.