Vaser Kina

320568

VASER, 2 st, porslin, Japan, 1900-tal, bär märkning, dekor i emaljfärger, höjd ca 30-31 cm

Bottenspricka, två hänklar med lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 14

Vaser Kina

Budhistorik (2 bud)

1949284
1948846

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.