Einar Forseth Coventry Cathedral skiss

320567

EINAR FORSETH (1892-1982): Förlaga/skiss till kyrkofönster - Coventry Cathedral, osignerad, 1960-tal, skiss på smörpapper, 127x45 cm; oramad

Skador

Rum 9

Budhistorik (1 bud)

1948470
2015-07-15 18:36:14

2015-07-17 kl 11:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.