Madeleine Pyk oljemålning

320565

MADELEINE PYK (född 1934): Nyårsfest på Mannagrynstorget, signerad M Pyk, olja på duk, ca 48x39 cm

Rum 4

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1945400
12 000
1944543
4 200
1943051
1942098
1941864

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.