Spegel barock

320550

SPEGEL, barock, förgylld, delvis skuren dekor, ca 77 x 32 cm

Slitage, skador

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Rum 20

Spegel barock

Budhistorik (20 bud)
1950005
3 800
1950028
3 600
1950005
3 400
1949035
3 200
1949034

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.