Einar Forseth

320546

EINAR FORSETH (1892-1982): (totalt 6 st) Porträtt, patriark, Rådhuset/Stockholm, signerade, blandteknik/grafik, varierande motiv samt IRMA FORSETH (1892-1979), Sommarbukett, signerad, 43x42 cm

Fläckar, skador, 1 med skadat glas

Fack 19

Einar Forseth

Budhistorik (2 bud)

1949989
1948818

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.