Einar Forseth grafikmapp

320531

EINAR FORSETH (1892-1982): (ca 20) Motiv från bl a Hallingsbacken (Ålsten), Lilla Edet, porträtt Jonas Lindh, Irma, Guldheden, Ungsomsmöda ålderns ro, litografier/affischer, någon delvis påmålad, varierande mått

Hanteringsveck, skador

Rum 4

Einar Forseth grafikmapp

Budhistorik (6 bud)
1950222
550
1949178
500
1950220
500
1949178
450
1950218

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.