Pablo Picasso Le Bouquet

320527

PICASSO, Pablo (1881-1973): "Le Bouquet", signerad i trycket, 21.4.54, litografi, ca 54x45 cm

Rum 1

Pablo Picasso Le Bouquet
Budhistorik (36 bud)
1950146
5 000
1950144
4 800
1950140
4 600
1950142
4 600
1950140
4 400

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.