Bordslampor Kangxi

320523

BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, Kangxi, dekor i underglasyrblått, hänklar i form av fantasidjur

Hänklar med skador, tidigare vaser borrade för el, nagg

Orientaliskt, Porslin, Belysning

Bordslampor Kangxi

Budhistorik (16 bud)
1949540
4 800
1949539
1949538
3 800
1949537
3 600
1949536
3 400

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.