Gripsholmsstolar 1900-tal

320517

KARMSTOLAR, 1 par, 1900 tal, sk Gripsholmsmodell, klädsel i plysch, sitthöjd ca 43 cm

slitage

Rum 19

Gripsholmsstolar 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
1950068
1950067
1 900
1945799
1 800
1943449
1943133

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.