Rolf Hansson

320514

ROLF HANSSON (född 1953):Komposition, signerad och daterad Rolf Hansson -91, 34/45, färglitografi, ca 110x92 cm

Något bubbligt blad, plastglas

Rum 4

Rolf Hansson
Budhistorik (7 bud)
1949292
1948763
850
1944553
1944493
600
1943569

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.