John Cuthbert Salmon oljemålning

320509

JOHN CUTHBERT SALMON (1844-1917): "Moel Siabod", signerad JC Salmon, olja på duk, ca

Dukskada i form av reva, krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 22

Budhistorik (4 bud)

1948135
600
1947449
500
1946763
1945570

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.