Silverdosa klädborste spegel och borste

320508

KLÄDBORSTE, BORSTE, SPEGEL, DOSA, delvis silver, 18/1900-tal, dosan troligtvis Örebro, spegelns längd ca 28 cm

Bruksslitage, spegel med skador i folieringen

Diverse, Silver

Monter 6

Budhistorik (7 bud)
1945396
850
1946500
1945396
750
1946499
700
1945396
500

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.