Matbord

320506

MATBORD, 1800-tal, mahogny, benavslut med mässingshyllsor, höjd ca 73, 120x135, 4 iläggsskivor vardera 51, totallängd ca 339 cm

Slitage

Rum 2

Matbord

Budhistorik (23 bud)
1949030
3 200
1949023
1949023
1 800
1948771
1 700
1948517
1 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.