Georg Von Rosen akvarell

320505

GEORG VON ROSEN (1843-1923): St Marie Kyrkan i Mühlhausen Thüringen, signerad och daterad von Rosen. fec. 186?, akvarell, ca 52x35 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Georg Von Rosen akvarell
Budhistorik (4 bud)

1948952
450
1948867
1947989
1947916

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.