Silverstop och pokal

320501

STOP, POKAL, silver/sterlingsilver, 1800-tal, varav ena London England, höjd ca 10 resp 11 cm, totalvikt ca 310 g

Bruksslitage, pokalens fotring med bucklor

Silver

Monter 6

Silverstop och pokal

Budhistorik (16 bud)
1949430
2 800
1949431
2 600
1949430
2 400
1949425
1948871

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.