Jan Stenvinkel oljemålning

320498

JAN STENVINKEL (1933-1989): Abstrakt komposition, signerad Stenvinkel, olja på duk, ca 180x117 cm

Rum 18

Jan Stenvinkel oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1949278
5 000
1949276
4 800
1949273
4 600
1949275
4 600
1949273
4 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.