Karmstolar gustaviansk stil

320497

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, inköpta på Gesällen, bemålade, skuren dekor, röd klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, en karmdel med spricka och lagning, klädsel med fläckar

Rum 4

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
1949424
1949421
950
1949172
900
1947956
850
1947955
750

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.