Oidentifierad konstnär akvarell

320487

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländsk by med kyrka, otydligt signerad, akvarell, 46x34 cm

Fack 28

Budhistorik (1 bud)

1948270
2015-07-15 13:50:14

2015-07-17 kl 13:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.