Matbord med iläggsskivor 1800-tal

320486

MATBORD, 1800-tal, mahognyfanér, pelarfot, fyra iläggsskivor två stycken vardera 50 resp 36, höjd ca 77, diameter 126, totallängd ca 240 cm

skador

Rum 14

Budhistorik (27 bud)
1950077
4 200
1950079
1950077
3 800
1950076
3 600
1950074
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.